Dodanych ogłoszeń: 826   •   Zarejestrowanych użytkowników: 4191

FAQ, czyli pytania i odpowiedzi

 

Czy muszę założyć konto na portalu, by dodać ogłoszenie?

 

Nie, rejestracja jest dobrowolna a dodanie ogłoszenie nie wymaga rejestracji na portalu. Posiadanie konta przyspiesza jednak proces dodawania ogłoszenia (m. in. podczas dodawania ogłoszenia nie musimy podawać danych kontaktowych, gdyż są one uzupełniane z istniejącego już profilu).

 

Czy dodanie ogłoszenia to trudna czynność?

 

Nie, proces dodania ogłoszenia został przez nas maksymalnie uproszczony. Gdy chcemy dodać swoją ofertę wystarczy tylko:

 

1) Kliknąć przycisk +Dodaj ogłoszenie

 

2) na karcie dodawania ogłoszenia należy wybrać kategorię oraz podkategorię, następnie wybrać swój region, po czym znaleźć na liście swoją miejscowość i ją zaznaczyć. Oczywiście możemy też wpisać dodatkowe inmformacje lokalizacyjne, takie jak dzielnica, dokładny adres czy kod pocztowy.

 

3) Kolejny krok to uzupełnienie danych kontaktowych, czyli imienia, nr telefonu oraz adresu e-mail. Mamy możliwość ujawnienia lub ukrycia nr tel oraz adresu e-mail w naszym ogłoszeniu, wystarczy zaznaczyć lub odznaczyć odpowiednie opcje.

 

4) Teraz wpisujemy cenę produktu/usługi. Jeśli przedmiot ogłoszenia nie ma ceny, zostawiamy pole z ceną puste i zaznaczamy opcję "Za darmo". Jeśli ogłoszenie dotyczy zamiany, zostawiamy pole ceny puste i zaznaczamy opcję "Zamiana". Jeśli nie chcemy ujawniać ceny lub liczymy na negocjacje czy złożenie oferty przez potencjalnego kupca, nie uzupełniamy pola ceny ani nie zaznaczamy żadnej innej opcji - wtedy na karcie ogłoszenia zamiast konkretnej ceny wyświetli się informacja "Proszę o kontakt". W tej samej sekcji zaznaczamy też takie informacje takie jak stan przedmiotu oraz rodzaj oferty.

 

5) Teraz uzupełniamy tytuł ogłoszenia oraz wpisujemy opis przedmiotu ogłoszenia.

 

6) Nasze ogłoszenie jest już prawie gotowe. Teraz wystarczy dodać zdjęcie lub zdjecia do naszego ogłoszenia. Po dodaniu zdjęcia/zdjęć możemy je obrócić lub wybrać to zdjęcie, które będzie wyświetlane jako główne.

 

7) Wypełniamy test angtyspamowy (reCaptcha) i klikamy przycisk "Dodaj  ogłoszenie".

Gotowe!

Czy możemy Ci jeszcze w czymś pomóc? Kontakt