Dodanych ogłoszeń: 887   •   Zarejestrowanych użytkowników: 4198

Jak stworzyć idealne ogłoszenie?

Nawet najpopularniejszy portal ogłoszeniowy nie zapewni satysfakcjonującego zainteresowania Twojemu ogłoszeniu, jeśli nie będzie ono prawidłowo skonstruowane. 

Poniżej przedstawiamy kilka czynników, o których powinniśmy pamiętać podczas tworzenia ogłoszenia.

1) Pisz dokładnie w tytule co sprzedajesz, to poprawi indeksację Twojego ogłoszenia przez roboty Google. Jesli sprzedajesz Nokię Lumia, to napisz "Sprzedam telefon Nokia Lumia". Roboty Google zindeksują ten tytuł i wyświetlą tym, którzy w Google wpiszą np. frazę "Nokia Lumia sprzedam".

2) Twoje ogłoszenie zyska naprawdę dużo, gdy zamieścisz choć jedno zdjęcie. To absolutne minimum, by ktoś, kto ogląda Twoje ogłoszenie, doszedł do wniosku, że warto zainteresować się oferowanym przez Ciebie przedmiotem. Pamiętaj że ludzie są wzrokowcami. Jeśli sprzedajesz samochód czy mieszkanie, to radzimy umieścić co najmniej 3 zdjęcia. Umieszczenie ogłoszenie bez zdjęcia sprawi, że zainteresowanie nim będzie minimalne.

3) W ogłoszeniu postaraj się umieścić jak najwięcej danych o przedmiocie, których chcesz sprzedać. Jeśli to auto, to napisz o nim wszystko to, co sam chciałbyś wiedzieć, gdybyś chciał kupić auto.

4) Staraj się w miarę możliwości pisać poprawną polszczyzną, wielu ludzi zraża się do błędów ortograficznych i stylistycznych. Unikaj też pisania tylko dużymi literami.
Czy możemy Ci jeszcze w czymś pomóc? Kontakt