Dodanych ogłoszeń: 826   •   Zarejestrowanych użytkowników: 4191
Szukaj

100 zł
Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty

Kosmetyki / Perfumy
Dodane 10 miesiące temu
Wyświetleń: 5247

100 zł
Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty

Kosmetyki / Perfumy
Dodano 10 miesiące temu
Wyświetleń: 5247
 Dodaj do obserwowanych

 

Opis

Jesteśmy wiarygodną i legalną firmą użyteczności publicznej zajmującą się Nembutalem (pentobarbitalem) i cyjankiem potasu (KCN), która przez lata osiągała pozytywne wyniki biznesowe w Nembutalu i KCN. Wysyłamy Nembutal i KCN na cały świat, a większość naszych klientów pochodzi z USA, Kanady, Australii, Republiki Południowej Afryki, Europy, Tajlandii i Korei Południowej. Podzieliliśmy naszą firmę na dwie lokalizacje, aby spełnić wymagania klientów na całym świecie i skrócić czas dostawy. Nembutal i (KCN) cyjanek potasu pozyskujemy ze Szwajcarii i Indii bezpośrednio ze źródła i obsługujemy popyt u naszych klientów oraz zapewniamy absolutną czystość produktu. W ciągu tych lat zdobyliśmy doskonałą reputację, zapewniając naszym klientom doskonałą jakość / czystość Nembutal, przyjemne i profesjonalne zakupy ze 100% dyskretnym opakowaniem i dostawą oraz przyjazną obsługą klienta. Szczegóły transakcji naszych klientów są dla nas poufne. Nasz magazyn jest nieograniczony i może dostarczać od 50 gramów do ponad 1000 kg miesięcznie. Sprzedajemy Nembutal w płynie (butelki 50 ml, 100 ml i 250 ml), proszku (25 g +) i pigułkach po 50 tabletek + Wysyłka trwa maksymalnie 2-3 dni z jednego z naszych magazynów do wysyłki do dowolnej lokalizacji i adresu na świecie, Opakowanie jest bardzo dyskretny, a po spakowaniu paczka jest pakowana w woreczki z rączką srebrną lub z folii aluminiowej, które idealnie sprawdzą się w podróży i powinny pozostać w dobrym stanie przez długi czas. Oferujemy również szybkie zamówienie i 100% tajną dostawę. Mamy swoje warunki, o których informujemy naszych klientów, gdy skontaktują się z nami i przed sfinalizowaniem zamówienia. Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem (potachemicals@gmail.com)

Atrybuty

Stan: Nowy
Typ transakcji: Sprzedam
Oceń ogłoszenie
Łączna ocena 0 głosów

Profil potachemicals

potachemicals
potachemicals Zarejestrowany od 10+ miesięcy Ostatnio online: 2 tygodni temu
OPIS SPRZEDAJĄCEGO Ogłoszeniodawca nie dodał opisu
0551154985

Kontakt z użytkownikiem: potachemicals

  Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty - 1
  Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty
  100 zł
  Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

  Inne ogłoszenia tego użytkownika

  Komentarze

  Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!

  Dane ogłoszeniodawcy Szczegóły

  potachemicals
  potachemicals
  3 aktywnych ogłoszeń
  Nieprofesjonalny użytkownik
  Zarejestrowany od 10+ miesięcy
  Ostatnio online: 2 tygodni temu
  Kontakt Wszystkie ogłoszenia

  Lokalizacja ogłoszenia

  Bobrowice, Lubuskie, Polska
  51.9485, 15.09058

  Bądź bezpieczny!

  Nigdy nie wpłacaj żadnych pieniędzy (np. zaliczki) na konto bankowe, dopóki nie spotkasz się ze sprzedawcą lub nie zobaczysz podpisanej umowy kupna. Żadni poważni prywatni ogłoszeniodawcy lub kupujący nie proszą o zaliczkę przed spotkaniem. Otrzymanie wiadomości e-mail z zeskanowanymi dokumentami nie oznacza, że ​​zidentyfikowałeś nadawcę. Zrobisz to na miejscu, podczas podpisywania umowy kupna.
  Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty
  100 zł Nembutal Pentobarbital Sodium i KCN na sprzedaż bez recepty Dodane przez: potachemicals