Dodanych ogłoszeń: 829   •   Zarejestrowanych użytkowników: 4164
Szukaj

150 zł
Nembutal sodu do sprzedaży bez recepty

Kosmetyki / Perfumy
Dodane 5 dni temu
Wyświetleń: 521

150 zł
Nembutal sodu do sprzedaży bez recepty

Kosmetyki / Perfumy
Dodano 5 dni temu
Wyświetleń: 521
 Dodaj do obserwowanych

 

Opis

Czy naprawdę jesteś chory, słaby, przygnębiony i chcesz porzucić swoje życie z powodu bólu świata? Szukasz niezawodnego i skutecznego sposobu na śmierć bez utraty pieniędzy. Wspomagane samobójstwo przy pomocy Nembutalu to najbardziej godny sposób na śmierć. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci spokojne i niezawodne rozwiązanie. Mamy ponad 11-letnie doświadczenie w dostarczaniu nembutali do USA, Kanady, Europy, Australii, Afryki i Azji, z dostawą udaną na poziomie 99,9%. Jesteśmy zdeterminowani, aby dać ludziom naprawdę cierpiącym prawdziwą nadzieję oraz trwały i spokojny odpoczynek. Sprzedajemy proszek nembutalu, nembutal, roztwór do zastrzyków doustnych i pigułki nembutalu. Wystarczy podać swój wiek i wagę, a będziemy w stanie podać dokładną receptę na dawkę śmiertelną, cenę i opcje dostawy. Należy pamiętać, że realizujemy w 100% dyskretne i ekspresowe przesyłki Nembutal na całym świecie, a nasza polityka zwrotów zapewnia naszym klientom maksymalną satysfakcję. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Wyślij nam e-mail, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą w odpowiednim czasie. e-mail: (pharmochemicals@gmail.com)

Atrybuty

Stan: Nowy
Typ transakcji: Sprzedam
Oceń ogłoszenie
Łączna ocena 0 głosów

Profil pharmachemicals

pharmachemicals
pharmachemicals Zarejestrowany od 5+ dni Ostatnio online: 5 dni temu
OPIS SPRZEDAJĄCEGO Ogłoszeniodawca nie dodał opisu
0551154985

Kontakt z użytkownikiem: pharmachemicals

  Nembutal sodu do sprzedaży bez recepty - 1
  Nembutal sodu do sprzedaży bez recepty
  150 zł
  Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

  Komentarze

  Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!

  Dane ogłoszeniodawcy Szczegóły

  pharmachemicals
  pharmachemicals
  1 aktywnych ogłoszeń
  Nieprofesjonalny użytkownik
  Zarejestrowany od 5+ dni
  Ostatnio online: 5 dni temu
  Kontakt Wszystkie ogłoszenia

  Lokalizacja ogłoszenia

  Leeuwarden,, 3500, Abuzaderas, Aleksandrów, Lubelskie, Polska
  50.4663, 22.89225

  Bądź bezpieczny!

  Nigdy nie wpłacaj żadnych pieniędzy (np. zaliczki) na konto bankowe, dopóki nie spotkasz się ze sprzedawcą lub nie zobaczysz podpisanej umowy kupna. Żadni poważni prywatni ogłoszeniodawcy lub kupujący nie proszą o zaliczkę przed spotkaniem. Otrzymanie wiadomości e-mail z zeskanowanymi dokumentami nie oznacza, że ​​zidentyfikowałeś nadawcę. Zrobisz to na miejscu, podczas podpisywania umowy kupna.
  Nembutal sodu do sprzedaży bez recepty Nembutal sodu do sprzedaży bez recepty Nembutal sodu do sprzedaży bez recepty Nembutal sodu do sprzedaży bez recepty Nembutal sodu do sprzedaży bez recepty
  150 zł Nembutal sodu do sprzedaży bez recepty Dodane przez: pharmachemicals