Dodanych ogłoszeń: 826   •   Zarejestrowanych użytkowników: 4191

150 zł
Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty

Kosmetyki / Perfumy
Dodane 8 miesiące temu
Wyświetleń: 5229

150 zł
Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty

Kosmetyki / Perfumy
Dodano 8 miesiące temu
Wyświetleń: 5229
 Dodaj do obserwowanych

 

Opis

Czy naprawdę jesteś chory, słaby, przygnębiony i chcesz porzucić swoje życie z powodu bólu świata? Szukasz niezawodnego i skutecznego sposobu na śmierć bez utraty pieniędzy. Wspomagane samobójstwo z pomocą Nembutalu to najbardziej godny sposób na śmierć. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci pokojowe i niezawodne rozwiązanie. Mamy ponad 11 lat doświadczenia w dostarczaniu nembutali do USA, Kanady, Europy, Australii, Afryki i Azji z 99,9% pomyślnymi dostawami. Jesteśmy zdeterminowani, aby dać ludziom, którzy naprawdę odczuwają ból, prawdziwą nadzieję i trwały odpoczynek. Sprzedajemy proszek nembutalny, płyn doustny nembutal i pigułki nembutalowe. Po prostu podaj swój wiek i wagę, a my będziemy w stanie podać dokładną receptę na dawkę śmiertelną, cenę i opcje dostawy.
Należy pamiętać, że realizujemy w 100% dyskretne i ekspresowe przesyłki Nembutal na całym świecie i mamy politykę zwrotów, która zapewnia naszym klientom maksymalną satysfakcję. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Wyślij nam e-mail, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą w odpowiednim czasie. potachemicals@gmail.com

Atrybuty

Stan: Nowy
Typ transakcji: Sprzedam
Oceń ogłoszenie
Łączna ocena 0 głosów

Profil potachemicals

potachemicals
potachemicals Zarejestrowany od 10+ miesięcy Ostatnio online: 2 tygodni temu
OPIS SPRZEDAJĄCEGO Ogłoszeniodawca nie dodał opisu
0551154985

Kontakt z użytkownikiem: potachemicals

  Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty - 1
  Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty
  150 zł
  Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

  Inne ogłoszenia tego użytkownika

  Komentarze

  Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!

  Dane ogłoszeniodawcy Szczegóły

  potachemicals
  potachemicals
  3 aktywnych ogłoszeń
  Nieprofesjonalny użytkownik
  Zarejestrowany od 10+ miesięcy
  Ostatnio online: 2 tygodni temu
  Kontakt Wszystkie ogłoszenia

  Lokalizacja ogłoszenia

  Baruchowo, Kujawsko-pomorskie, Polska
  52.49412, 19.26496

  Bądź bezpieczny!

  Nigdy nie wpłacaj żadnych pieniędzy (np. zaliczki) na konto bankowe, dopóki nie spotkasz się ze sprzedawcą lub nie zobaczysz podpisanej umowy kupna. Żadni poważni prywatni ogłoszeniodawcy lub kupujący nie proszą o zaliczkę przed spotkaniem. Otrzymanie wiadomości e-mail z zeskanowanymi dokumentami nie oznacza, że ​​zidentyfikowałeś nadawcę. Zrobisz to na miejscu, podczas podpisywania umowy kupna.
  Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty
  150 zł Nembutal sodu na sprzedaż bez recepty Dodane przez: potachemicals