Dodanych ogłoszeń: 862   •   Zarejestrowanych użytkowników: 4118
Szukaj
To ogłoszenie jest nieaktualne!

187450 zł
Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w Legnicy ul. Traugutta

Mieszkania
Dodane 2 miesiące temu
Wyświetleń: 5265

187450 zł
Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w Legnicy ul. Traugutta

Mieszkania
Dodane 2 miesiące temu
Wyświetleń: 5265
 Dodaj do obserwowanych

 

Opis

Syndyk masy upadłości Leszka Harasimiuk, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki składnika majątku masy upadłości w postaci prawa własności nieruchomości lokalowej, położonej w Legnicy przy ul. Traugutta 18 lok. 9, o powierzchni użytkowej 60,78 m2. Dla nieruchomości lokalowej prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Legnicy VI Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta pod numerem: LE1L/00063541/9. Przedmiotowy lokal mieszkalny znajduje się na czwartym piętrze. Nieruchomość lokalowa składa się z przedpokoju, kuchni, czterech pokoi, łazienki z WC; do lokalu przynależy piwnica oraz pomieszczenie na półpiętrze.

1. Cena wywoławcza przedmiotu konkursu ofert wynosi 187.450,00 zł (słownie: sto osiemdziesiąt siedem tysięcy czterysta pięćdziesiąt złotych). Określona wartość nie uwzględnia kosztów transakcji kupna – sprzedaży oraz związanych z tą transakcją podatków i opłat. Określona wartość rynkowa jest wartością brutto.

2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest wpłacenie wadium w wysokości 5.000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych). Wadium należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy masy upadłości o numerze: 58 1090 2398 0000 0001 4814 5765, w tytule należy wpisać "Wadium - konkurs ofert na zakup nieruchomości przy ul. Traugutta w Legnicy", najpóźniej do dnia stanowiącego ostatni dzień terminu wyznaczonego do składania ofert, przy czym liczy się faktyczny termin uznania kwoty ww. wadium na ww. rachunek bankowy.

3. Oferty wraz z wymaganymi dokumentami wyszczególnionymi w Regulaminie konkursu ofert należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 czerwca 2022 r. w Biurze Syndyka przy ul. Psie Budy 10/11 lok. 3, 50-080 Wrocław lub listem poleconym (decyduje data wpływu do Biura Syndyka), z dopiskiem "Oferta zakupu" oraz podaniem sygnatury akt V GUp 89/21 „of”.

4. Otwarcie ofert nastąpi w Biurze Syndyka w dniu 1 lipca 2022 r., o godz. 10:00.

5. Regulamin konkursu ofert oraz operat szacunkowy dostępne są w Biurze Syndyka, po uprzednim kontakcie, tel. 662073339 lub e-mail kancelaria@ksab.com.pl.

Atrybuty

Stan: Używany
Typ transakcji: Sprzedam
Powierzchnia (w m2): 60,78
Liczba pokoi: 4
Rynek: Wtórny
Typ ogłoszeniodawcy: Właściciel
Rodzaj zabudowy: Kamienica
Piętro: Poddasze
Oceń ogłoszenie
Łączna ocena 1 głosów

Kontakt z użytkownikiem: Syndyk Krzysztof Sobieraj

  This listing expired, you cannot contact seller.
  Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

  Komentarze

  Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!

  Dane ogłoszeniodawcy

  Syndyk Krzysztof Sobieraj
  Syndyk Krzysztof Sobieraj
  0 aktywnych ogłoszeń
  Nieprofesjonalny użytkownik
  Niezarejestrowany użytkownik
  Kontakt

  Lokalizacja ogłoszenia

  Traugutta, 59-220, Legnica, Dolnośląskie, Polska
  51.21006, 16.1619

  Bądź bezpieczny!

  Nigdy nie wpłacaj żadnych pieniędzy (np. zaliczki) na konto bankowe, dopóki nie spotkasz się ze sprzedawcą lub nie zobaczysz podpisanej umowy kupna. Żadni poważni prywatni ogłoszeniodawcy lub kupujący nie proszą o zaliczkę przed spotkaniem. Otrzymanie wiadomości e-mail z zeskanowanymi dokumentami nie oznacza, że ​​zidentyfikowałeś nadawcę. Zrobisz to na miejscu, podczas podpisywania umowy kupna.
  Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w Legnicy ul. Traugutta Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w Legnicy ul. Traugutta Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w Legnicy ul. Traugutta Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w Legnicy ul. Traugutta Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w Legnicy ul. Traugutta Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w Legnicy ul. Traugutta
  187450 zł Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w Legnicy ul. Traugutta Dodane przez: Syndyk Krzysztof Sobieraj