Dodanych ogłoszeń: 860   •   Zarejestrowanych użytkowników: 4135
Szukaj

Proszę o kontakt
Elektryk Samochodowy ASO – nieprzeciętne zarobki!

Mechanik / Blacharz / Lakiernik
Dodane 1 tydzień temu
Wyświetleń: 5218

Dodano 1 tydzień temu
 Dodaj do obserwowanych

Opis

Autoryzowana Stacja Obsługi ze Zgorzelca zatrudni Elektryka / Elektronika Samochodowego z doświadczeniem.

OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie w wysokości 5385 - 17000 zł brutto/mies.
• Możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie lub B2B)
• Pracę w systemie 2-zmianowym (7:00-15:00, 14:00-22:00)
• Pomoc przy relokacji w zależności od potrzeb Kandydata
• Możliwy częściowy zwrot kosztów dojazdów do pracy
• Kartę Multisport
• Ubezpieczenie na życie

Zakres obowiązków:

• Diagnoza i naprawa usterek w samochodach ciężarowych i naczepach
• Wykonywanie przeglądów zgodnie ze zleceniem
• W nagłych wypadkach pełnienie pomocy drogowej Assistance – naprawy w terenie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Oceń ogłoszenie
Łączna ocena 0 głosów

Kontakt z użytkownikiem: Marcin

    Elektryk Samochodowy ASO – nieprzeciętne zarobki! - 1
    Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

    Inne ogłoszenia tego użytkownika

    Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!

    Dane ogłoszeniodawcy

    Marcin
    Marcin
    20 aktywnych ogłoszeń
    Nieprofesjonalny użytkownik
    Niezarejestrowany użytkownik
    Kontakt

    Lokalizacja ogłoszenia

    Zgorzelec, Dolnośląskie, Polska
    51.14942, 15.00835

    Bądź bezpieczny!

    Nigdy nie wpłacaj żadnych pieniędzy (np. zaliczki) na konto bankowe, dopóki nie spotkasz się ze sprzedawcą lub nie zobaczysz podpisanej umowy kupna. Żadni poważni prywatni ogłoszeniodawcy lub kupujący nie proszą o zaliczkę przed spotkaniem. Otrzymanie wiadomości e-mail z zeskanowanymi dokumentami nie oznacza, że ​​zidentyfikowałeś nadawcę. Zrobisz to na miejscu, podczas podpisywania umowy kupna.
    Proszę o kontakt Elektryk Samochodowy ASO – nieprzeciętne zarobki! Dodane przez: Marcin